Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Kolekcja Ukon

Promocje

Kolekcja Ukon

Global Ukon jest serią noży kuchennych, która łączy w sobie najlepsze cechy serii Global Classic oraz Global NI, tworząc doskonałą kombinację funkcjonalności, jakości i estetyki. Podobnie jak w przypadku serii Global Classic, noże Global Ukon charakteryzują się lekkością, doskonałym wyważeniem i niezwykłą ostrością. Stanowią one naturalne przedł...

Global Ukon jest serią noży kuchennych, która łączy w sobie najlepsze cechy serii Global Classic oraz Global NI, tworząc doskonałą kombinację funkcjonalności, jakości i estetyki. Podobnie jak w przypadku serii Global Classic, noże Global Ukon charakteryzują się lekkością, doskonałym wyważeniem i niezwykłą ostrością. Stanowią one naturalne przedłużenie ręki, co sprawia, że korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe i efektywne. Dzięki nim przygotowywanie posiłków staje się szybsze i bardziej satysfakcjonujące.

Z kolei inspiracją dla serii Global Ukon była seria Global NI, która słynie z wyjątkowej jakości wykonania i trwałości. Noże Global Ukon zostały w pełni wykonane z jednego fragmentu stali nierdzewnej, co czyni je niezwykle wytrzymałymi i trwałymi. Ponadto, zastosowanie opatentowanej przez Yoshikin stali CROMOVA 18 o twardości 56-58 HRC gwarantuje nie tylko odporność na rdzę i przebarwienia, ale również długotrwałą ostrość kling.

More

Kolekcja Ukon  Na stronie jest 8 produktów

Widoczne 1 - 8 z 8 produktów
Widoczne 1 - 8 z 8 produktów