Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Główna

Nóż Benchmade 3400BK-1 Autocrat

BM3400BK-1

Nowość

Chwilowy brak w magazynie - zapytaj sprzedającego

1 515,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kryterium wyszukiwania

Rodzaj staliS30V
Długość ostrza80-109mm
Materiał rękojeściG10
Rodzaj blokadyInna
Rodzaj ostrzaGładkie

Pełny opis

Benchmade 3400BK-1 Autocrat to sprężynowy nóż OTF, wyposażony w głownię ze stali CPM-S30V, oraz rękojeść z frezowanego laminatu G-10.

Benchmade Autocrat to nowoczesny nóż automatyczny typu OTF (out of front), stworzony z myślą o codziennym użytkowaniu, oraz pasjonatach sprawdzonych wojskowych rozwiązań.

Taktyczna głownia

Nóż ma smukłą sztyletową głownię o profilu dagger, wykonaną z amerykańskiej stali nierdzewnej CPM-S30V zahartowanej do twardości 58-60 HRC. Klinga ma dwie krawędzie tnące oraz mocny sztych, dzięki czemu z łatwością penetruje i ma dobre właściwości tnące.

Głownię pokryto czarnym teflonem, który częściowo chroni ostrze przed zarysowaniami i korozją oraz podkreśla taktyczny charakter noża.

Natychmiastowa gotowość do działania

Ostrze rozkładamy poprzez przesunięcie moletowanego suwaka do przodu, złożenie wymaga jedynie cofnięcia suwaka w przeciwnym kierunku.

Cały proces odbywa się błyskawicznie i co najważniejsze w sposób bardzo bezpieczny, ponieważ po rozłożeniu klingi jest ona blokowana w aż 3 miejscach.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nie musimy się również martwić o przypadkowe rozłożeniu ostrza, jest ono wysuwane dopiero po pełnym i świadomym przesunięciu suwaka. Przycisk ma agresywne frezowanie, dzięki czemu nóż można obsługiwać także rękawiczkach.

Śruby montażowe oraz suwak mają niebieskie wykończenie (anodowanie), które efektownie kontrastuje z czarną kolorystyką i podkreśla nowoczesny charakter noża.

Wygodna rękojeść

Komfort oraz łatwość operowania nożem zapewnia rękojeść wykonana z frezowanego laminatu G-10 w kolorze zielonym. Chwyt ma profilowany kształt, jego powierzchnię poddano radełkowaniu, co gwarantuje doskonałą przyczepność do dłoni oraz zapobiega wyślizgnięciu się noża.

Benchmade 3400BK-1 Autocrat ma wysoko osadzony klips (z możliwością przełożenia na drugą stronę) ułatwiający dyskretne przenoszenie noża w kieszeni oraz mocowanie na pasie lub plecaku.

DANE TECHNICZNE:

Profil głowni: Dagger/Sztylet
Twardość stali [HRC]: 58-60
Typ blokady ostrza: Auto-lock
Typ noża: składany
Typ otwierania: przycisk
Typ stali: nierdzewna - S30V 
Klips do noszenia: jest
Materiał okładzin: laminat - G-10
Długość całkowita [mm]: 222
Długość głowni [mm]: 94
Długość po złożeniu [mm]: 128
Grubość głowni [mm]: 2,6
Masa [g]: 111
Producent: Benchmade, USA
Symbol dostawcy: 3400BK-1

Opinie

Napisz opinię

Nóż Benchmade 3400BK-1 Autocrat

Nóż Benchmade 3400BK-1 Autocrat

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii