Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094
Lornetka Bushnell PermaFocus 7x35 Porro - Noże Świata

Lornetki i dalmierze

Nasze sklepy

Nasze sklepy

DEFCON5.pl KRAKÓW ul.Nadwiślańska 11 (wejście od ul. Piwnej)

Lornetka Bushnell PermaFocus 7x35 Porro

173507

Nowość

Chwilowy brak w magazynie - zapytaj sprzedającego

299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Bushnell PermaFocus® to lornetki wyposażone w układ optyczny typu Focus-Free charakteryzujący się ponadprzeciętną głębią ostrości - od kilkunastu metrów po nieskończoność. Dzięki takim parametrom możliwa jest obserwacja bez potrzeby jakiejkolwiek regulacji, stąd lornetki z tej serii nie posiadają centralnego pokrętła ani pokręteł ogniskowania na okularach.

Rozwiązanie to docenimy szczególnie w sytuacji, gdy odległość od obserwowanego obiektu zmienia się dynamicznie, a więc gdy patrzymy na szybko poruszające się zwierzęta, zawody sportowe, pokazy lotnicze czy rajdy samochodowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie są to lornetki przeznaczone do obserwacji z bliska, a minimalna odległość ostrzenia jest kwestią indywidualną, uzależnioną od możliwości akomodacyjnych naszych oczu.

Model oferujący 7-krotne powiększenie i obiektywy 35 mm to kompaktowa lornetka o stosunkowo dużej, 5 mm źrenicy wyjściowej, dzięki czemu sprawdzi się także w pochmurne dni a nawet wieczorem. Zwraca uwagę wyjątkowo duże pole widzenia wynoszące aż 193 m / 1000 m. Wysoką transmisję światła zapewnia system Fully-Coated, czyli powłoki antyrefleksyjne na wszystkich granicach powietrze-szkło wewnątrz i na zewnątrz układu optycznego. Dzięki pryzmatom w układzie Porro lornetka oferuje bardziej stereoskopowy, trójwymiarowy obraz niż jej odpowiedniki typu dachowego.

Solidne gumowanie obudowy amortyzuje przypadkowe uderzenia, a jej ergonomiczny profil i antypoślizgowa faktura zapewnia pewny, wygodny chwyt.

W komplecie pokrowiec i pasek na szyję.

Dane techniczne;
Powiększenie: 7x
Średnica obiektywu: 35 mm
Pole widzenia (m/1000m): 193
Źrenica wyjściowa: 5 mm
Odległość od oka:  12 mm
Układ pryzmatu: Porro
Szkło optyczne: BK-7
Układ powłok: FMC (Fully MultiCoated)
Waga: 638 g
Producent: Bushnell, USA

Opinie

Napisz opinię

Lornetka Bushnell PermaFocus 7x35 Porro

Lornetka Bushnell PermaFocus 7x35 Porro

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

14 innych produktów w tej samej kategorii