Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Składane

Nasze sklepy

Nasze sklepy

DEFCON5.pl KRAKÓW ul.Nadwiślańska 11 (wejście od ul. Piwnej)

Nóż Kizer Begleiter V4458A4 brązowy

V4458A4

Nowość

225,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Kizer Begleiter V4458A4 to smukły, niezwykle poręczny nóż miejski zaprojektowany dla firmy Kizer przez duńskiego knifemakera Mikkela Willumsena założyciela marki Urban Tactical.

Nazwa „Begleiter” oznacza w języku niemieckim:  towarzysza, dzięki czemu bardzo trafnie oddaje charakter i przeznaczenie tego ciekawie zaprojektowanego noża edc.

Wąska głownia o długości 89 mm została wykonana z japońskiej stali nierdzewnej VG-10, charakteryzującą się wysoką twardością, odpornością na wykruszenie i korozję oraz stosunkowo łatwe ostrzenie. Z uwagi jednak na wysokie hartowanie, do ostrzenia zaleca się stosowanie osełek diamentowych. Użytkowy profil drop-point oraz płaski szlif zapewniają wysoką wytrzymałość głowni i czubka, oraz bardzo dobre parametry cięcia. Mosiężne podkładki na osi głowni, zapewniają płynną i lekką pracę noża.

Ostrze możemy wygodnie rozkładać kciukiem przy użyciu dwustronnego kołka, co stanowi optymalne rozwiązanie dla osób prawo i leworęcznych. W nożu zastosowano sprawdzoną blokadę liner- lock, cenioną za prostotę i wygodę obsługi.

Wąskie profilowane okładziny z brązowego tworzywa G-10 doskonale podkreślają smukłą i lekką stylistykę noża edc. Akcent ozdobny stanowi niebieskie wykończenie pivota. Duży otwór w zakończeniu chwytu umożliwia mocowanie oplotu lub linki. Profilowany klips to wygodne i praktyczne rozwiązanie ułatwiające przenoszenie noża w warunkach miejskich.

Kizer Begleiter V4458A4 to poręczny i wydajny nóż składany, który dla wielu użytkowników stanie się nieodłącznym towarzyszem w „miejskiej dżungli”.

DANE TECHNICZNE:
Profil głowni: Drop Point
Twardość stali [HRC]: 58-60
Typ blokady ostrza: Liner Lock
Typ otwierania: kołek pod kciuk
Typ stali: nierdzewna - VG-10
Materiał okładzin: kompozyt - G10
Typ szlifu: płaski
Wspomaganie otwarcia: mosiężne podkładki

Długość całkowita [mm]: 203
Długość głowni [mm]: 89
Długość po złożeniu [mm]: 114
Grubość głowni [mm]: 3,2
Masa [g]: 105

Producent: Kizer, Chiny

Opinie

Napisz opinię

Nóż Kizer Begleiter V4458A4 brązowy

Nóż Kizer Begleiter V4458A4 brązowy

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii