Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Środki na komary, kleszcze oraz inne owady

Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick 9 ml

Nowość

42,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick 9 ml składa się z przyrządu do usuwania kleszczy oraz specjalistycznego preparatu, który zamraża i blokuje wydzielanie skażonej śliny pajęczaka.

Zamroź kleszcza
Stosowanie preparat Kickt the Kick podczas usuwania kleszczy znacząco obniża ryzyko zazażenia chorobami odkleszczowymi m.in.:

kleszczowym zapaleniem mózgu,
boreliozą,
babeszjoza,
anaplazmozą.
Środek umożliwia zamrożenie kleszcza przed usunięciem i zablokowanie w ten sposób wydzielania toksycznej śliny zawierającej groźne bakterie i wirusy.

Dzięki wykorzystaniu technologii APRF (Anti-Parasite Removal Film) preprat tworzy na ciele kleszcza mocną powłokę zapobiegającą zgnieceniu lub rozerwaniu korpusu podczas usuwania.

Prepearat zamrażający może być aplikowany pod dowolnym kątem. Środek nie wywołuje oparzeń i reakcji alergicznych, może być stosowany u dzieci od 3 lat. Zawarty w opakowaniu środek wystarcza na usunięcie ok. 40 kleszczy.

Narzędzie do bezpiecznego usuwania kleszczy
Przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick to ważny dodatek do każdej domowej lub osobistej apteczki, pozwalający na szybkie i prawidłowe usunięcie ze skóry pasożyta, który stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia i życia.

Bezpiecznie i szybko
Kick the Tick to specjalnie opracowane narzędzie, dopasowane do budowy kleszcza, służące do samodzielnego i bezpiecznego usunięcia ze skóry tego niebezpiecznego pajęczaka.

Prawidłowe użycie przyrządu Kick the Tick minimalizuje ryzyko transmisji niebezpiecznych dla zdrowia czynników, które może wydzielać kleszcz w trakcie siłowej ekstrakcji.

Lekka konstrukcja
Narzędzie zaprojektowano w taki sposób, by pozwalało na usunięcie kleszczy o wielkości od 0,8 do 5 mm. Służą do tego 2 końcówki o różnym rozmiarze, umożliwiające bezpieczne pozbycie się larw, nimf oraz dorosłych osobników.

Kick the Tick wykonano z lekkiego tworzywa, dlatego może być stale przenoszone przy w kieszeni, portfelu lub apteczce. Środkowa część narzędzia ma ryflowanie, zapobiegające ześlizgiwaniu się palców podczas delikatnej operacji.

Przyrząd pozwala na usuwanie kleszczy przyczepionych do skóry ludzi i zwierząt.

Użytkowanie
Po dokonaniu wyboru odpowiedniej końcówki przyrząd należy docisnąć do skóry, wsunąć „pod kleszcza” w taki sposób by znalazł się w szczelinie końcówki. Następnie zdecydowanym ruchem wyciągamy kleszcza, unosząc przyrząd do góry.

Po usunięciu należy sprawdzić, czy w miejscu wkłucia nie pozostały fragmenty kleszcza. Po zdezynfekowaniu rany utylizujemy kleszcza lub dostarczamy go w próbówce do analizy laboratoryjnej. Po każdym użytkowaniu przyrząd i ręce należy umyć lub zdezynfekować.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick 9 ml

Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick 9 ml

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

12 innych produktów w tej samej kategorii