Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

System ostrzący

Ostrzałka do noży kuchennych Work Sharp Rolling Knife Sharpener

WSKTNRKS-I

Nowość

Profesjonalny , a przy tym bardzo łatwy w obsłudze system ostrzący do noży kuchennych marki Work Sharp

Wiecej szczegółów

486,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami uniwersalny system ostrzący do noży Work Sharp Rolling Knife Sharpener zapewni Ci najwyższy komfort pracy. Niezwykle łatwy w obsłudze system oparty o blok wymuszający kąt ostrzenia oraz toczącą osełkę sprawia, że zachowanie równomiernego wyprowadzenia krawędzi tnącej jest wręcz dziecinnie łatwe. Co istotne, w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów ostrzących Rolling Knife Sharpener poradzi sobie z głownią niezależnie od jej długości — czy to folder EDC, czy najdłuższy nóż szefa kuchni, autonomiczna budowa osełki pozwoli Ci naostrzyć go do perfekcji.

System ostrzący Work Sharp Rolling Knife Sharpener zapewnia:

  • Stworzoną zgodnie z najnowszymi trendami konstrukcję o niezwykłej łatwości użycia
  • Możliwość naostrzenia nawet najdłuższych noży kuchennych czy rzeźnickich
  • Ergonomiczną formę gwarantującą płynność i wygodę ostrzenia
  • Przyjazny w obsłudze magnetyczny blok wymuszający kąt ostrzenia
  • Możliwość uzyskania najpopularniejszych kątów krawędzi - 15°, 17°,20° oraz 25°
  • Trzy gradacje płytek ostrzących pozwalające na wyprowadzenie oraz wygładzenie krawędzi
  • Zwarta konstrukcja gwarantująca wygodne przechowywanie w szufladzie kuchennej

Kluczową z cech tego systemu jest jego zdolność do ostrzenia noży o skrajnie różnych długościach, w tym długich noży kuchennych i rzeźnickich, co sprawia, że jest on uniwersalnym rozwiązaniem dla szerokiego spektrum użytkowników — od posiadaczy noży EDC, przez pasjonatów kulinariów, kończąc na osobach profesjonalnie zajmujących się rozbiorem mięs. Niezależnie od wielkości ostrzonego narzędzia, Work Sharp Rolling Knife Sharpener zapewnia precyzyjne i równomierne ostrzenie.

System ostrzący Work Sharp Rolling Sharpener — maksymalny komfort ostrzenia

Ergonomia urządzenia została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody i płynności ruchów podczas ostrzenia. Użytkownicy mogą cieszyć się komfortowym i stabilnym chwytem, co znacząco zwiększa kontrolę nad procesem ostrzenia i minimalizuje ryzyko pomyłek. Pozytywnie rzutującym na wygodę obsługi rozwiązaniem jest magnetyczny blok, który wymusza odpowiedni kąt ostrzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo utrzymać optymalny kąt bez potrzeby posiadania zaawansowanych umiejętności czy doświadczenia w ostrzeniu.

Co więcej, montaż przy użyciu magnesu jest zdecydowanie szybszy w przełożeniu noża na drugą stronę niż w przypadku popularnie stosowanych klamer. Urządzenie umożliwia uzyskanie najpopularniejszych kątów krawędzi noża, takich jak 15°, 17°, 20° oraz 25°, co pozwala na dostosowanie ostrości do indywidualnych potrzeb i typu noża — od precyzyjnych noży kuchennych po wymagające wytrzymałej krawędzi tnącej modele stworzone do outdooru.

Work Sharp Rolling Knife Sharpener jest wyposażony w trzy gradacje płytek ostrzących, co umożliwia zarówno wyprowadzenie, jak i wygładzenie krawędzi noża. Ta wieloetapowa możliwość ostrzenia gwarantuje uzyskanie idealnie ostrej, gładkiej i równej krawędzi, niezależnie od stopnia stępienia noża. Kompaktowa konstrukcja urządzenia gwarantuje łatwe przechowywanie w szufladzie kuchennej jak i wygodę transportu. Dzięki temu system ostrzący Work Sharp Rolling Knife Sharpener jest zawsze pod ręką, kiedy będzie nam potrzebny.


DANE TECHNICZNE:

Rodzaje gradacji:

  1. grit / 600,
  2. fine,
  3. coarse / 320

Typ ostrza: gładki
Typ ostrzałki: system ostrzący
Typ ostrzenia: profesjonalny system ostrzący
Masa [g]: 861
Producent: Work Sharp, USA
Symbol dostawcy: WSKTNRKS-I

Opinie

Napisz opinię

Ostrzałka do noży kuchennych Work Sharp Rolling Knife Sharpener

Ostrzałka do noży kuchennych Work Sharp Rolling Knife Sharpener

Profesjonalny , a przy tym bardzo łatwy w obsłudze system ostrzący do noży kuchennych marki Work Sharp

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

24 innych produktów w tej samej kategorii