Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094
Nóż Benchmade 15008-BLK HUNT Steep Country Knife Black - Noże Świata

Z ostrzem stałym

Nasze sklepy

Nasze sklepy

DEFCON5.pl KRAKÓW ul.Nadwiślańska 11 (wejście od ul. Piwnej)

Nóż Benchmade 15008-BLK HUNT Steep Country Knife Black

BM15008-BLKHUNT

Nowość

wysyłka 1/3 dni

Wiecej szczegółów

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane techniczne

Rodzaj staliS30V
Długość ostrza0-119mm
Materiał rękojeściTPE
Rodzaj ostrzaGładkie

Pełny opis

Noże serii Benchmade HUNT to prestiż posiadania prawdopodobnie najnowocześniejszych noży myśliwskich na świecie. Noże te powstały dzięki licznym projektom badawczym, testom laboratoryjnym oraz doświadczeniu myśliwych. Zostały one wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Wszystko to sprawia, że noże serii Hunt doskonale nadają się do oprawiania zwierzyny i wykonywania wszelkich prac, od porąbania drewna na ogniska po przygotowanie posiłku w leśnych ostępach.

Benchmade HUNT model Steep Country 15008-BLK to klasyczny i w pełni funkcjonalny nóż myśliwski. To także ciekawa propozycja na podstawowe narzędzie tnące dla miłośników wszelakich wypraw i bytowania na łonie natury. Model 15008-BLK posiada rękojeść w czarnym kolorze.

Model Benchmade HUNT 15008-BLK to nóż ze stałą klingą który dzięki tradycyjnej i funkcjonalnej geometrii ostrza sprawdzi się nie tylko jako podstawowe narzędzie tnące każdego myśliwego. Wysoki płaski szlif oraz odpowiednia długość ostrza wynosząca 90 mm oraz jego grubość zapewni prawidłowe właściwości tnące oraz wytrzymałość. Stal wysokiej jakości S30V została zahartowana do wartości 58-60HRC i będzie długo trzymać odpowiednią ostrość, a ponowne ostrzenie nie będzie stanowić problemu.

Wygodna rękojeść z anatomicznie profilowanymi okładzinami wykonanymi z gumowanego tworzywa zapewni wygodę podczas długiej pracy nożem, a odpowiednie nacięcia poprawią pewność chwytu. Konstrukcja zapewnia łatwe utrzymanie noża w czystości. Do noża dołączona jest funkcjonalna pochewka wykonana z tworzywa sztucznego.

Dane techniczne:

- Długość całkowita: 195 mm
- Waga: 105 g
- Rękojeść: Rubber
- Pochwa: Tak

- Grubość ostrza: 3 mm

- Długość ostrza: 90 mm
- Stal: S30V
- Ostrze: gładkie
- Wykończenie: satynowe
- Producent: Benchmade

Opinie

Napisz opinię

Nóż Benchmade 15008-BLK HUNT Steep Country Knife Black

Nóż Benchmade 15008-BLK HUNT Steep Country Knife Black

wysyłka 1/3 dni

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii