Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Japońskie noże kuchenne Global

Promocje

Japońskie noże kuchenne Global  Na stronie jest 32 produktów

PODKATEGORIE

 • Kolekcja Classic
 • Kolekcja SAI

  Global SAI to ekskluzywna linia noży, którą Komin Yamada zaprojektował z myślą o wyzwaniach globalnego świata. Wszystkie narzędzia są wytwarzane ręcznie w Japonii, a dzięki połączeniu tradycyjnego rzemiosła z najnowszą technologią wyróżnia je fenomenalna precyzja, ergonomia i wytrzymałość. Współczesny kucharz otrzymuje noże o optymalnych właściwościach użytkowych, które są w pracy wielkim atutem.

  W klingach noży Global SAI zastosowano trzywarstwowy materiał CROMOVA 18 SANSO. Rdzeń ze stali nierdzewnej CROMOVA 18, o twardości 56-58 HRC, obłożono dwiema warstwami miękkiej stali nierdzewnej SUS410. Dzięki temu ostrze jest bardziej wytrzymałe i odporniejsze na pęknięcia, przebarwienia czy korozję. Płazy głowni posiadają ręcznie młotkowaną powierzchnię, która zapobiega przywieraniu produktów do noża. Grzbiet klingi jest lekko zaokrąglony, aby zwiększyć komfort pracy dłonią. Nowe, ergonomiczne rękojeści są doskonale wyważone, a innowacyjne wgłębienie na kciuk zapewnia lepszą kontrolę nad nożem oraz wygodę podczas pracy. Jednolita konstrukcja sprawia, że noże są higieniczne i łatwe w ostrzeniu.

  Każdy nóż jest ręcznie polerowany i zdobiony siedmioma „kropkami” (wgłębieniami), które symbolizują reguły kodeksu honorowego samurajów.

 • Kolekcja Ni

  Noże kuchenne Global Ni mają wszystkie cechy jakościowe, których możemy oczekiwać od najnowszej serii. Ale na tym się nie kończy. Dzięki nowej konstrukcji uchwytu i orientalnemu kształtowi, zaprojektowany przez wizjonera Komina Yamadę, gama noży Global NI jest już uznawana przez ekspertów za jedne z najlepszych profesjonalnych noży kuchennych na rynku.

  W serii NI zastosowano zmieniony kształt i rozmiar rękojeści, zapewnia to lepszy uchwyt i większą precyzję krojenia. Połączenie tych elementów pozwala uzyskać naprawdę wyjątkowy asortyment noży.

 • Kolekcja Ukon

  Global Ukon jest serią noży kuchennych, która łączy w sobie najlepsze cechy serii Global Classic oraz Global NI, tworząc doskonałą kombinację funkcjonalności, jakości i estetyki. Podobnie jak w przypadku serii Global Classic, noże Global Ukon charakteryzują się lekkością, doskonałym wyważeniem i niezwykłą ostrością. Stanowią one naturalne przedłużenie ręki, co sprawia, że korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe i efektywne. Dzięki nim przygotowywanie posiłków staje się szybsze i bardziej satysfakcjonujące.

  Z kolei inspiracją dla serii Global Ukon była seria Global NI, która słynie z wyjątkowej jakości wykonania i trwałości. Noże Global Ukon zostały w pełni wykonane z jednego fragmentu stali nierdzewnej, co czyni je niezwykle wytrzymałymi i trwałymi. Ponadto, zastosowanie opatentowanej przez Yoshikin stali CROMOVA 18 o twardości 56-58 HRC gwarantuje nie tylko odporność na rdzę i przebarwienia, ale również długotrwałą ostrość kling.

produkty na stronie
Widoczne 1 - 18 z 32 produktów
Widoczne 1 - 18 z 32 produktów