Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Zegarki Traser H3 Swiss Made

Promocje

Zegarki Traser H3 Swiss Made

Zegarki traser® to „jednostka elitarna” wśród zegarków sportowych, militarnych, taktycznych.

Minimalna wodoszczelność na poziomie 10 ATM, szkła szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, precyzyjne szwajcarskie mechanizmy to absolutny standard.

Dlatego zegarki traser® zostały wyposażone ponadto w manufakturową technologię trigalight®, gwarantującą...

Zegarki traser® to „jednostka elitarna” wśród zegarków sportowych, militarnych, taktycznych.

Minimalna wodoszczelność na poziomie 10 ATM, szkła szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, precyzyjne szwajcarskie mechanizmy to absolutny standard.

Dlatego zegarki traser® zostały wyposażone ponadto w manufakturową technologię trigalight®, gwarantującą światło przez co najmniej 25 lat. Marka z Niederwangen, jako pierwsza zaprojektowała i zastosowała technologię typu GTLS na świecie. Część zegarków spełnia rygorystyczne normy wojskowe MIL-PRF. Wiele modeli zostało przetestowanych w ekstremalne trudnych warunkach bojowych, przez oddziały „Zielonych Beretów”„Rangersów” czy „Navy SEALs”.

Definicja zegarka taktycznego - zegarek czytelny w każdych warunkach,

na lądzie i pod powierzchnią, za dnia i w nocy.

Posiadający podwyższone parametry wytrzymałościowe.

More

Zegarki Traser H3 Swiss Made  Na stronie jest 61 produktów

PODKATEGORIE

 • P69 Black Stealth

  W wojskowości termin „Stealth” używany jest do określenia supernowoczesnych urządzeń, skonstruowanych tak, aby były niewykrywalne przez radary, trudne do namierzenia. W tym celu stosuje się specjalne materiały oraz odpowiednio formuje geometrię danego obiektu. Linia zegarków traser P69 Black Stealth wygląda futurystycznie i przełamuje wiele schematów. Mimo wyraźnie agresywnej linii zachowuje DNA marki – wytrzymałość i idealną czytelność w każdych warunkach.

 • P67 Diver Automatic

  Zegarki z linii P67 Diver Automatic to ukłon w kierunku pasjonatów nurkowania, ale również osób preferujących zegarki z mechanizmami mechanicznymi, „nieskalanych” elektroniką.
  Zegarek mechaniczny może bowiem sprawniej pracować w zimnych wodach, niż zegarek kwarcowy z racji ponieważ baterie "nie przepadają" za niskimi temperaturami.

  Czysta mechanika w pięknym wydaniu !

 • P67 SuperSub

  Linia SuperSub dedykowana jest zarówno dla profesjonalnych nurków, amatorów divingu czy entuzjastów czytelnych czasomierzy. Doskonale zaprojektowane, wykorzystujące niezawodną technologię trigalight® "nurki" mają wiele do zaoferowania. Ponadprzeciętna wodoszczelność rzędu 50 atmosfer, zawór helowy, bezel ceramiczny to jedynie niektóre atuty z szerokiej gamy możliwości tych pięknych czasomierzy. Mnogość wariantów daje swobodę wyboru a nawet możliwość własnej aranżacji swojego ulubionego zegarka.

 • P68 Pathfinder

  Pathfindery to duże zegarki o czarnej kopercie, wyposażone w dwie koronki. Jedna z nich służy tradycyjnie do ustawiania godziny oraz daty a druga obsługuje pierścień ze skalą kompasu. Zegarki z kompasem to zazwyczaj modele z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, smartwatche, u których odczyt kierunków geograficznych może być niedokładny jeśli napotkają w pobliżu urządzenia generujące fale elektro-magentyczne. By odszukać właściwą drogę, wyznaczyć azymut, czy odszukać kierunek geograficzny w Pathinderze potrzebne są tylko... zegarek i Słońce. Dzięki wbudowanej skali kompasu zegarkach z linii Pathfinder, eksploracja nieznanych terenów będzie przyjemna i bezpieczna.

 • P96 ODP Evolution

  Nowa odsłona legendarnej linii Outdoor Pionier w wersji Evolution to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i nowe, ulepszone rozwiązania technologiczne. W tej linii szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem występuje już w każdym modelu. Zastosowano też bardzo atrakcyjne paski skórzane typu NATO. Całość prezentuje się niezwykle efektownie a wliczając doskonałe parametry techniczne otrzymujemy zegarek idealny zarówno na długie wyprawy, czy weekendowe wypady za miasto. W końcu to Outdoor Pioneer – zegarek dla niezłomnych explorerów.

 • P96 Outdoor Pioneer

  Idealny zegarek dla ludzi lubiących podejmować ryzyko i entuzjastów outdooru. Wytrzymała obudowa z polimeru zbrojonego włóknem szklanym stanowi główną właściwość tej linii zegarkowej. Niezwykle lekki a zarazem twardy i odporny na uszkodzenia, sportowy P96 Outdoor Pioneer jest niezawodnym towarzyszem każdej przygody. Czytelna tarcza, wyposażona w manufakturową technologię trigalight®, zaprojektowana jest by zapewnić optymalną widoczność wskazań. Nawet gdy zapadnie noc.

 • P66 Tactical Mission

  Inspirowana przez pierwszy zegarek trasera, THE ORGINAL z 1989 roku, linia P66 utrzymuje taktycznego ducha swego pierwowzoru.

  Skonstruowany według ścisłych specyfikacji MIL-G, normy Armii Stanów Zjednoczonych, ten niezawodny sprzęt przetrwa każdą misję. Rdzeń koperty zegarka stanowi twarda stal szlachetna, która została dodatkowo obudowana wytrzymałym a zarazem lekkim polimerem zbrojonym włóknem szklanym.

  Tak zabezpieczony zegarek to niezawodny instrument do pomiaru czasu w ekstremalnych sytuacjach. Wszystkie te elementy, w kombinacji z samowystarczalnym źródłem światła – trigalight®, zapewniają stałą czytelność wskazań czasu w każdych okolicznościach i nawet najbardziej nieprzyjaznych warunkach.

  Co wyróżnia zegarki traser® P66 Tactical Mission?

  Modele linii P66 Tactical Mission to wysokiej klasy zegarki wojskowe. Wyróżnia ich specjalnie skonstruowana podwójna koperta, która doskonale chroni zegarek przed kurzem, błotem, wodą, a także niweluje skutki uderzeń, zadrapań, czy szoku termicznego. Wyposażone w technologię trigalight® zapewniają idealną czytelność wskazań czasu nawet w całkowitym mroku. Wszystkie spełniają rygorystyczne normy techniczne certyfikatu wojskowego MIL-PRF-46374G. Wodoszczelność od 20 atmosfer, szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, dokręcany dekiel oraz koronka – to standard w tej linii.

 • P49 Special Pro

  Dla codziennego bohatera. Zarówno w wersji z lekkiego tytanu lub solidnej stali szlachetnej.

  Zegarki P49 Special Pro wspomagają jednostki specjalne na całym świecie. Ich niezawodność i wytrzymałość stały się już legendarne. Trudno znaleźć lepszego towarzysza nie tylko w misji wojskowej, ale do wakacyjnej podróży czy wyprawy z przyjaciółmi.

  Wyposażone w technologię trigalight® gwarantują stałą czytelność odczytu czasu, aby z powodzeniem zrealizować misję, w dzień lub w nocy.

  Co wyróżnia zegarki traser® P49 Special Pro?

  Linię P49 Special Pro tworzą doskonałej klasy zegarki militarne, wykorzystywane od lat przez tysiące żołnierzy na całym świecie. Doskonała czytelność tarczy w każdych warunkach, gwarantowana przez trytowe oświetlenie, szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, dokręcany dekiel oraz zakręcana koronka, jak i wodoszczelność na poziomie 20 atmosfer, czynią z tych zegarków niezwykle wytrzymałe narzędzia do pomiaru czasu.

 • P67 Officer Pro

  Dzięki doskonałemu kontrastowi między czernią tarczy oraz bielą wskazówek i indeksów zegarki z tej grupy posiadają najlepszą czytelność i przejrzystość wskazań za dnia. Po zmroku lub w nocy do głosu dochodzi niezawodna technologia trigalight® - samowystarczalnego źródła światła. Bez względu gdzie jesteś, co robisz i kiedy, model P67 Officer Pro będzie niezawodnie pokazywał czas w sposób optymalnie wyraźny. Doskonały wybór dla osób ceniących użyteczność i niezawodność, wytrzymałość i klasyczną formę w duchu militarnym.

 • Akcesoria
produkty na stronie
Widoczne 1 - 18 z 61 produktów
Widoczne 1 - 18 z 61 produktów