Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

pistolety i rewolwery

Rewolwer wiatrówka Umarex .357 (5.8399)

5.8399

Nowość

389,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Umarex .357 to metalowy rewolwer wiatrówkowy, wyposażony w wentylowaną 4,5" lufę, gumowany chwyt typu combat oraz regulowaną szczerbinkę.

Umarex .357 wzorowany jest na rewolwerze Ruger GP 100 kalibru .357 Mag, który od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych rewolwerów na świecie.

Wytrzymała konstrukcja
Rewolwer ma solidną konstrukcją wykonaną w całości z ciężkiego stopu metalu, co gwarantuje odporność na uszkodzenia oraz długotrwałe użytkowanie. Rewolwer ma klasyczne matowo-czarne wykończenie.

Metalowa konstrukcja wpływa na ciężar rewolweru, który wynosi aż 990 g, co z pewnością zadowoli fanów replik o wysokim poziomie realizmu.

W replice zastosowano lufę o długości 8 cali, dzięki czemu rewolwer ma duży zasięg i może być z powodzeniem wykorzystywany także do strzelań tarczowych.

Umarex .357 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz mikrometrycznej szczerbinki regulowanej w pionie i poziomie.

Za komfort strzelania oraz solidny chwyt rewolweru odpowiadają gumowane okładziny combat z anatomicznymi wycięciami na palce. Wszystkie mechanizmy tj. spust, wymienne wkładki bębenka, kurek oraz bezpiecznik są doskonale spasowane i cechują się wysoką kulturą pracy.

Obrotowy bębenek
Rewolwer ma realistyczny system ładowania składający się z uchylnego bębenka oraz 6 mosiężnych łusek, w których umieszczamy stalowy śrut BB's. Po załadowaniu łusek do bębna odciągamy kurek i rewolwer jest już gotowy do strzelania.

W komplecie znajduje się dedykowany szybkoładowacz, który umożliwia jednoczesne ładowanie łusek do bębna.

Zasilanie CO2
Rewolwer zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla dostarczanym z 12 g kapsuły CO2. Wystrzelone śruty BB's osiąga dużą prędkość początkową sięgającą ok. 130 fps, co pozwala na celne strzelanie na dystansie ponad 30 m.

Ładowanie i wymiana kapsuły CO2 jest proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy odsunąć do tyłu gumową okładzinę, umieścić kapsułę w chwycie oraz dokręcić nabój za pomocą zintegrowanej śruby.

Kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Należy pamiętać, że największy wpływ na liczbę strzałów ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm spustowy SA/DA
W rewolwerze zastosowano klasyczny mechanizm spustowy podwójnego działania SA/DA, co oznacza, że oddanie może odbywać się z samonapinania lub po uprzednim odciągnięciu kurka.

DANE TECHNICZNE:
Kaliber [mm]: 4,46
Magazynek: jest
Pojemność magazynka [szt.]: 6
Typ spustu: DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
Wymagane zezwolenie? : nie
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: metal
Materiał okładzin: guma
Długość lufy [mm]: 140
Producent: Umarex, Niemcy
Symbol dostawcy: 5.8399

Opinie

Napisz opinię

Rewolwer wiatrówka Umarex .357 (5.8399)

Rewolwer wiatrówka Umarex .357 (5.8399)

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

15 innych produktów w tej samej kategorii