Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Składane

Nóż Kershaw Tumbler 4038

4038

Nowość

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kryterium wyszukiwania

Rodzaj staliD2
Długość ostrza80-109mm
Materiał rękojeściG10
Rodzaj blokadysub-frame lock
Rodzaj ostrzaGładkie

Pełny opis

Wytrzymały składany nóż zaprojektowany przez knifemakera Dimitra Sinkevicha. Głownię o profilu drop point wykonano ze stali narzędziowej D2, która charakteryzuje się doskonałą udarnością oraz odpornością na ścieranie. Ostrze wyprowadzono szlifem płaskim wysokim, co w połączeniu z geometrią głowni gwarantuje znakomite właściwości tnące. Klinga została wykończona metodą stonewash.

Ostrze otwierane jest za pomocą obustronnego flippera, który po otwarciu pełni rolę małego jelca chroniącego palce przed zsunięciem na ostrze. Otwarcie głowni jest wspomagane łożyskowym systemem KVT (Kershaw Velocity Technology), dzięki czemu klinga otwiera się płynnie i gładko w ułamku sekundy. Karbowanie na grzbiecie noża pozwala na pewne oparcie kciuka, co przekłada się na wygodną i bezpieczną pracę z narzędziem. W pozycji otwartej głownia blokowana jest za pomocą stabilnej i pewnej blokady sub-frame lock.
Okładziny ergonomicznie wyprofilowanej rękojeść zostały wykonane z wytrzymałego laminatu szklano-epoksydowego G10 pokrytego włóknem węglowym o antypoślizgowej fakturze, co zapewnia pewny chwyt w każdych warunkach. Na końcu chwytu znajduje się otwór do przewleczenia linki zabezpieczającej lub breloka.

Codzienne wygodne noszenie zapewnia sprężysty, stalowy klips deep-carry tip-up, umożliwiający łatwe przymocowanie noża do paska lub do krawędzi kieszeni. Klips może być zamontowany na prawej, jak i lewej okładzinie.

Dane techniczne
Długość głowni: 83 mm
Grubość głowni: 3 mm
Stal: D2
Rękojeść: G10 + włókno węglowe
Blokada: sub-frame lock
Długość całkowita: 187 mm
Waga: 75 g
Producent: Kershaw, USA

Opinie

Napisz opinię

Nóż Kershaw Tumbler 4038

Nóż Kershaw Tumbler 4038

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii