Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094
Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%) - Noże Świata

Środki na komary, kleszcze oraz inne owady

Nasze sklepy

Nasze sklepy

DEFCON5.pl KRAKÓW ul.Nadwiślańska 11 (wejście od ul. Piwnej)

Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%) Powiększ

Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%)

Nowość

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Najsilniejszy preparat na rynku przeznaczony do użycia w ekstremalnych warunkach i rejonach tropikalnych, gdzie występuje wysokie ryzyko wystąpienia malarii, dengi, żółtej febry, boreliozy i innych groźnych chorób przenoszonych przez insekty min. komary, moskity i kleszcze.

Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci od 3 roku życia, o silnym, odstraszającym działaniu przeciwko komarom (europejskim i tropikalnym), muchom, muchom krwiopijnym, meszkom, moskitom, gzom, bąkom, kleszczom i innym insektom. Zabezpiecza przed ukąszeniem przez 12 godzin od zastosowania. Ma przyjemny zapach, można je bezpiecznie stosować na preparaty do opalania i inne kosmetyki.

Preparat zawiera DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) - skuteczny i sprawdzony naukowo odstraszający owady środek owadobójczy, opracowany przez Armię USA w 1946 roku i zarejestrowany do stosowania przez ogół społeczeństwa w 1957 roku.

Skuteczność preparatu została potwierdzona w laboratorium i w terenie oraz przetestowana na ok.2500 gatunkach komarów, a także na ok. 850 gatunkach kleszczy. 

Sposób użycia: Za pomocą kulki roll-on rozprowadzić niewielką ilość preparatu na odsłoniętą powierzchnię ciała.

MUGGA (znana również jako MYGGA) została wyprodukowana przez belgijską firmę JAICO D.P.N.V. we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. Posiada wiele prestiżowych nagród międzynarodowych oraz specjalne wyróżnienie UNII EUROPEJSKIEJ za skuteczność działania.

Środki Mugga są szczególnie polecane dla:

  • myśliwych

  • wędkarzy

  • podróżników

  • pracowników leśnych

  • ogrodników

  • wojskowych

  • i każdego miłośnika natury

Środki ostrożności: Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Stosować wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany, skaleczenia, podrażnioną skórę, w okolicach oczu, ust i błony śluzowej. Produkt łatwopalny, przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć oczy dużą ilością wody. W przypadku kontaktu z podrażnioną skóra przemyć wodą z mydłem. W przypadku spożycia może wywołać wymioty. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem pokazując opakowanie. Nie należy zezwalać dzieciom na samodzielną aplikację preparatu. Unikać zbyt częstego stosowania preparatu.

UWAGA: Nie aplikuj na plastik (np. okulary, zegarki, aparaty fotograficzne, kamery, itp.), tkaniny syntetyczne, oraz malowane i lakierowane powierzchnie!

 

DANE TECHNICZNE:

Maks. czas działania [h min] :

8 h

Ochrona przed:

owady latające,

owady pełzające,

meszki,

kleszcze,

komary

Pojemność [ml] :

50

Producent:

Jaico D.P.N.V., Belgia

Skład środka na owady:

Hydrolysed Jojoba Esters,

Glycerin,

Propylene Glycol,

Hydroxypropylcellulose,

Natural Plants Extracts,

Aqua,

Alcohol Denat,

Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 50%)

Sposób rozprowadzania:

w kulce

Typ odstraszacza:

w płynie

Opinie

Napisz opinię

Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%)

Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%)

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii