sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094
Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%) - Noże Świata

Środki na komary, kleszcze oraz inne owady

Nasze sklepy

Nasze sklepy

DEFCON5.pl KRAKÓW ul.Nadwiślańska 11 (wejście od ul. Piwnej)

Nowość Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%) Powiększ

Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%)

Nowość

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Najsilniejszy preparat na rynku przeznaczony do użycia w ekstremalnych warunkach i rejonach tropikalnych, gdzie występuje wysokie ryzyko wystąpienia malarii, dengi, żółtej febry, boreliozy i innych groźnych chorób przenoszonych przez insekty min. komary, moskity i kleszcze.

Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci od 3 roku życia, o silnym, odstraszającym działaniu przeciwko komarom (europejskim i tropikalnym), muchom, muchom krwiopijnym, meszkom, moskitom, gzom, bąkom, kleszczom i innym insektom. Zabezpiecza przed ukąszeniem przez 12 godzin od zastosowania. Ma przyjemny zapach, można je bezpiecznie stosować na preparaty do opalania i inne kosmetyki.

Preparat zawiera DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) - skuteczny i sprawdzony naukowo odstraszający owady środek owadobójczy, opracowany przez Armię USA w 1946 roku i zarejestrowany do stosowania przez ogół społeczeństwa w 1957 roku.

Skuteczność preparatu została potwierdzona w laboratorium i w terenie oraz przetestowana na ok.2500 gatunkach komarów, a także na ok. 850 gatunkach kleszczy. 

Sposób użycia: Za pomocą kulki roll-on rozprowadzić niewielką ilość preparatu na odsłoniętą powierzchnię ciała.

MUGGA (znana również jako MYGGA) została wyprodukowana przez belgijską firmę JAICO D.P.N.V. we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. Posiada wiele prestiżowych nagród międzynarodowych oraz specjalne wyróżnienie UNII EUROPEJSKIEJ za skuteczność działania.

Środki Mugga są szczególnie polecane dla:

  • myśliwych

  • wędkarzy

  • podróżników

  • pracowników leśnych

  • ogrodników

  • wojskowych

  • i każdego miłośnika natury

Środki ostrożności: Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Stosować wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany, skaleczenia, podrażnioną skórę, w okolicach oczu, ust i błony śluzowej. Produkt łatwopalny, przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć oczy dużą ilością wody. W przypadku kontaktu z podrażnioną skóra przemyć wodą z mydłem. W przypadku spożycia może wywołać wymioty. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem pokazując opakowanie. Nie należy zezwalać dzieciom na samodzielną aplikację preparatu. Unikać zbyt częstego stosowania preparatu.

UWAGA: Nie aplikuj na plastik (np. okulary, zegarki, aparaty fotograficzne, kamery, itp.), tkaniny syntetyczne, oraz malowane i lakierowane powierzchnie!

 

DANE TECHNICZNE:

Maks. czas działania [h min] :

8 h

Ochrona przed:

owady latające,

owady pełzające,

meszki,

kleszcze,

komary

Pojemność [ml] :

50

Producent:

Jaico D.P.N.V., Belgia

Skład środka na owady:

Hydrolysed Jojoba Esters,

Glycerin,

Propylene Glycol,

Hydroxypropylcellulose,

Natural Plants Extracts,

Aqua,

Alcohol Denat,

Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 50%)

Sposób rozprowadzania:

w kulce

Typ odstraszacza:

w płynie

Opinie

Napisz opinię

Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%)

Środek na owady Mugga kulka 50 ml (DEET 50%)

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii