Global delivery available, check it now! sklep@noze-swiata.pl   733-790-707, 882-320-094

Strzelby i karabinki RAM

Strzelba Umarex CO2 RAM T4E HDX 68 .68 (2.4746)

2.4746

Nowość

1 699,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pełny opis

Strzelba RAM strzelająca kulami kalibru .68 czyli ponad 17 mm. Stworzona z myślą o treningu taktycznym, ale sprawdzi się też jako broń do rekreacji oraz do samoobrony. Strzelba nadaje kulom energię kinetyczną na poziomie 16 J, dzięki czemu dostępna jest bez zezwolenia. Lufę, komorę zamkową, magazynek, mechanizm spustowy, urządzenie wylotowe i przyrządy celownicze wykonano z metalu. Łoże, chwyt pistoletowy oraz kolbę zbudowana została z wytrzymałego polimeru.

Strzelbę zasilają dwie standardowe kapsuły CO2 12 g, które montowane są w metalowym adapterze, będącym zarazem prowadnicą kolby. W strzelbie zastosowano system szybkiego przebicia kapsuły. Po umieszczeniu naboju CO2 w adapterze nie zostaje on od razu przebity, a następuje to dopiero po uderzeniu w przycisk na stopce kolby. Powyższy system umożliwia przechowywanie załadowanej i gotowej strzelby , aż do chwili potrzeby użycia. Przebicie kapsuły sygnalizuje czerwony pasek wskaźnika umieszczony nad chwytem pistoletowym.

Strzelba pozwala na strzelanie zarówno standardowymi kulami gumowymi, jak i pieprzowymi i proszkowymi. Dzięki temu HDX sprawdzi się idealnie w treningu służb mundurowych, agencji ochrony, obrony osobistej osób cywilnych, ale także do rekreacji w formie plinkingu. Magazynek rurowy znajdujący się pod lufą mieści 16 kul kalibru .68.


Długa, grzbietowa szyna picatinny umożliwia mocowanie kolimatora lub klasycznych przyrządów celowniczych. Fabrycznie znalazły się na niej światłowodowa muszka, ułatwiająca celowanie w warunkach cząstkowego oświetlenia, oraz regulowana szczerbinka w osi pionowej oraz poziomej. Dodatkowe wyposażenie taktyczne, w postaci latarki czy też celownika laserowego, może zostać osadzone na łożu w systemie M-LOK lub na dolnej szynie RIS 22 mm.

Strzelba nadaje wystrzeliwanym kulom prędkość początkową rzędu 105 m/s.

Zestaw zawiera:
- strzelba,
- kolba,
- przyrządy celownicze,
- przyrząd ułatwiający ładowanie.

Dane techniczne
Kaliber: .68 cala (17,3 mm)
Amunicja: kule gumowe, metalowo-gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Pojemność magazynka: 16 kul
Prędkość początkowa: 105 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17 J (nie wymaga zezwolenia na zakup)
Zasilanie : 2x kapsuła CO2 12 g
Długość: 896 mm
Waga: 3055 g
Producent: Umarex, Niemcy

Kupujący ten przedmiot oznajmia iż jest osobą pełnolenią (powyżej 18. roku życia)

Opinie

Napisz opinię

Strzelba Umarex CO2 RAM T4E HDX 68 .68 (2.4746)

Strzelba Umarex CO2 RAM T4E HDX 68 .68 (2.4746)

Napisz opinię

Proponowane akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 innych produktów w tej samej kategorii